watermark
SIA Salaspils veselības centrs

Datorsistēmu un datortīklu administrators

SIA Salaspils veselības centrs - Salaspils
1300
Deadline
2020-01-20
1300

Datorsistēmu un datortīklu administratoru (profesijas kods 2522 01)

uz nenoteiktu laiku (pilna slodze)

Amata mērķis: Veikt iestādes datortehnikas un programmatūru, kā arī datortīkla optimālu darba spēju uzturēšanu, konfigurēt un administrēt datorsistēmas un datortīklus.

Prasības kandidātiem:

- Amatam ir nepieciešama izglītība IT jomā.

- Valsts valodas zināšanas.

- Pieredze datorsistēmu un datortīklu uzturēšanas un administrēšanas.

- Labas zināšanas par IT tehnikas un riska noteikšanu, spēja orientēties dažādos tehniskos risinājumos.

- Sistēmas konsultēt lietotājus datortehnikas un informācijas sistēmu lietošanas jautājumos.

- Spēja organizēt savu darbu, strādāt individuāli un komandā.

- Uz augšu orientējas attieksme, vēl vairāk mācoties un meklējot riskus, kā arī nestandarta situācijās.

Darba pienākumi:

- Veikt iestatīto uzskaites darba sistēmu (SmartMedical, Datamed, PANDA uc) uzturēšanas darba kārtību.

- Nodrošināt iestādes datorsistēmu un datortīklu uzturēšanas tehnisko kārtību, izmantojot bojājumus.

-  Uzstādīt, uzskaitīt un konfigurēt datortehniku, instalēt un konfigurēt programmatūru, uzlabot datortehnikas veiktspēju, izmantojot atjauninājumus.

-  Sniegt tehnisko atbalstu lietotājiem.

-  Veikt interneta pieslēguma vietu pieslēgšanu un uzturēšanu darbinieku darbavietās.

-  Veikt iestādes printeru un kopētāju un citas datortehnikas uzturēšanas organizēšanu.

-   Uzturēt telefoncentrāles un videonovērošanas sistēmas darba kārtībā.

-   Datu krātuves servera uzturēšana un datu rezerves kopiju veidošana.

-   Nodrošināt informācijas aizsardzību un drošību.

Piedāvājam:

-  Darba alga sākot no EUR 1300 (bruto).

-  Sociālās garantijas.

-  Atbildīgu, dinamisku un interesantu darbu.

Gaidīsim Jūsu CV līdz 2020. gada 20. janvārim uz e-pastu: spmed@salaspilsvc.lv

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks piemēroti nākamajiem atlantiem kārtai.

Informējam, ka jūsu pieteikumi tiek piegādāti, izmantojot personas datu apstrādes prasības, datu pārzinis - SIA “Salaspils veselības centrs”, Lauku iela 8, Salaspils, Salaspils novads.

Location
Salaspils
Deadline
2020-01-20
Salary
1300