watermark
Sia RGP

VBA, C#, .Net programmētājs

Sia RGP - Riga
1500 - 2500
Deadline
2019-10-06
Summary

Pienākumi:

  • Izstrādāt stabilu un elastīgu programmatūru,
  • Sadarboties ar citiem izstrādes komandas locekļiem optimālā risinājuma atrašanā,
  • Precizēt prasības un ieteikt dažādus risinājumus.

Prasības kandidātiem:

  • Programmēšanas pieredze VBA, C#, .Net. Pieredze Pyton, ĢIS un/vai PostgreSQL tiks izskatīta kā priekšrocība,
  • Pieteikties var arī tie, kam ir pieredze/zināšanas tikai VBA vai tikai C#,
  • Ieteicama pieredze darbā ar SVN un RedMine, vai citām versiju un darba uzdevumu vadības sistēmām,
  • Atbildības sajūta par padarīto un spēja strādāt komandā un patstāvīgi,
  • Vēlme apgūt jauno, attīstīties un saņemt atlīdzību atbilstoši darba rezultātiem,
  • Vēlama augstākā izglītība, bet izskatīsim arī studentu pieteikumus.

Ko piedāvājam:

  • Mūsdienīgus un ērtus darba apstākļus,
  • Diezgan elastīgu darba grafiku. Lai gan darbs birojā dominē, tomēr ir pieļaujama arī daļēja strādāšana no mājām,
  • Normālu darba režīmu - virsstundas neatzīstam,
  • Mūsu radošo ideju darbnīca atrodas Pārdaugavā, Mūkusalas biznesa centrā ar attīstītu infrastruktūru, 15 min. līdz centram,
  • Mazu un dinamisku uzņēmumu ar nelielu, bet draudzīgu kolektīvu,
  • Atbilstošs atalgojums, iespējamas prēmijas par labiem darba rezultātiem;
  • Veselības apdrošināšana, viedtālrunis.
Location
Riga
Deadline
2019-10-06
Company
Sia RGP
Salary
1500 - 2500