Prakse - Jaunākais QA speciālists

Softikom ir progresīvs un viens no vadošajiem IT nozares uzņēmumiem ar vairāk kā 15 gadu veiksmīgu pieredzi Latvijā. aicina pievienoties savai komandai sistēmanalītiķi.
Strādājam divos galvenajos virzienos:
Izstrādājam, uzturam un apkalpojam elektronisko datu uzskaites sistēmu - EDUS, kas nodrošina informācijas uzglabāšanu un apriti organizācijā vai uzņēmumā (dokumentu uzglabāšanu, sistematizēšanu, datu apkopošanu, līgumu vīzēšanu, darbinieku atvaļinājumu plānošanu u.c.)

Programmējam WEB risinājumus - izstrādājam individuālas informācijas sistēmas, kā uzņēmuma iekšējās sistēmas, publiskas tīmekļa vietnes un e-komercijas sistēmas.

Aicinām Softikom komandai pievienoties Jaunāko testēšanas speciālistu!

Jūsu pienākumi:

  • Sagatavot testēšanas scenārijus;
  • Veikt informācijas sistēmu testēšanu atbilstoši testa scenārijam;
  • Dokumentēt testēšanas izpildi;
  • Reģitrēt konstatētās kļūdas un veikt to novēršanas kontroli;
  • Izstrādāt projektu lietošanas dokumentāciju.

Prasības:

  • Analītiska domāšana;
  • Interese un zināšanas par informācijas tehnoloģijām;
  • Izpratne par web informācijas sistēmām;
  • Atbildīga attieksme pret darbu;
  • Labas latviešu valodas zināšanas;
  • Spējas strādāt patstāvīgi un komandā.
  • Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība IT jomā tiks uzskatīta par priekšrocību;

Mēs piedāvājam:

  • Mēs piedāvājam:
  • Interesantu un dinamisku darbu;
  • Draudzīgu un pretīmnākošu kolektīvu;
  • Izaicinošus darba pienākumus un iespēju attīstīties;
  • Apmaksātas apmācības;
  • Stabilu darba vietu pēc prakses;
  • Atbalstītas ikdienas sporta aktivitātes.

Additional information

Deadline for application:
Apr 13th, 2019
Location:
Riga
Contact person:
Ieva Sprince
Contact phone:
67077702
Website:
Type of job:

LinkedIn Twitter

Rate this job offer

Not rated yet

Similar job offers