Sistēmu analītiķis

Softikom ir progresīvs un viens no vadošajiem IT nozares uzņēmumiem ar vairāk kā 15 gadu veiksmīgu pieredzi Latvijā. aicina pievienoties savai komandai sistēmanalītiķi.
Strādājam divos galvenajos virzienos:
Izstrādājam, uzturam un apkalpojam elektronisko datu uzskaites sistēmu - EDUS, kas nodrošina informācijas uzglabāšanu un apriti organizācijā vai uzņēmumā (dokumentu uzglabāšanu, sistematizēšanu, datu apkopošanu, līgumu vīzēšanu, darbinieku atvaļinājumu plānošanu u.c.)

Programmējam WEB risinājumus - izstrādājam individuālas informācijas sistēmas, kā uzņēmuma iekšējās sistēmas, publiskas tīmekļa vietnes un e-komercijas sistēmas.

Aicinām Softikom komandai pievienoties Sistēmu analītiķi

Prasības pretendentam

  • Vismaz 3 gadu praktiska sistēmu analītiķa darba pieredze IS izstrādes un/vai uzturēšanas projektos;
  • Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība, vēlams datorzinātnēs;
  • Labas latviešu, krievu un vēlamas angļu valodas zināšanas;
  • Vispārīgas zināšanas par programmatūras izstrādi;
  • Vispārīgas zināšanas par datubāzes vadības sistēmām;
  • Iemaņas programmatūras izstrādes dokumentācijas veidošanā, tehniskajā rakstīšanā;
  • Spēja patstāvīgi organizēt savu darbu;
  • Iemaņas projektu vadībā;
  • Labas komunikācijas prasmes.

Pienākumi

  • Biznesa un programmatūras prasību analīze;
  • Klientu darbības procesu analīze un dokumentēšana;
  • Sistēmu funkcionālo un nefunkcionālo prasību dokumentēšana;
  • Klientu intervēšana;
  • Dokumentācijas noformēšana, ievērojot standartus.

Piedāvājam

  • Interesantu un dinamisku darbu;
  • Profesionālus un pretimnākošus kolēģus;
  • Izaicinošus darba pienākumus un iespēju realizēt idejas;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu;
  • Daļēji atbalstītas ikdienas sporta aktivitātes.

Darba uzsākšana

  • ASAP (pēc iespējas ātrāk).

  • CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt uz epastu: darbs@softikom.lv.
  • Mēs sazināsimies ar pretendentiem, kurus aicināsim uz pārrunām.

Pieteikšanās termiņš:
Apr 13th, 2019
Vieta:
Riga
Atalgojums:
no 1100 līdz 1600 EUR
Kontaktpersona:
Ieva Sprince
Telefons:
67077702
Mājas lapa:

LinkedIn Twitter

Rate this job offer

Not rated yet