watermark
SIA "Softikom"

Sistēmu analītiķis

SIA "Softikom" - Rīga
1100 - 1600
Deadline
2019-07-24

SIA "Softikom" aicina savai komandai pievienoties sistēmu analītiķi

Prasības:

  • vismaz 3 gadu praktiska sistēmu analītiķa darba pieredze IS izstrādes un/vai uzturēšanas projektos;
  • augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība, vēlams datorzinātnēs;
  • labas latviešu, krievu un vēlamas angļu valodas zināšanas;
  • vispārīgas zināšanas par programmatūras izstrādi;
  • vispārīgas zināšanas par datubāzes vadības sistēmām;
  • iemaņas programmatūras izstrādes dokumentācijas veidošanā, tehniskajā rakstīšanā;
  • spēja patstāvīgi organizēt savu darbu;
  • iemaņas projektu vadībā;
  • labas komunikācijas prasmes.

Pienākumi:

  • biznesa un programmatūras prasību analīze;
  • klientu darbības procesu analīze un dokumentēšana;
  • sistēmu funkcionālo un nefunkcionālo prasību dokumentēšana;
  • klientu intervēšana;
  • dokumentācijas noformēšana, ievērojot standartus.

Piedāvājam:

  • interesantu un dinamisku darbu;
  • profesionālus un pretimnākošus kolēģus;
  • izaicinošus darba pienākumus un iespēju realizēt idejas;
  • konkurētspējīgu atalgojumu;
  • daļēji atbalstītas ikdienas sporta aktivitātes.

Darba uzsākšana  - ASAP (pēc iespējas ātrāk).

CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt uz epastu: darbs@softikom.lv.

Mēs sazināsimies ar pretendentiem, kurus aicināsim uz pārrunām.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13. pantu, informējam, ka:

  1. piesakoties konkursam, pretendents piekrīt savu personas datu apstrādei;
  2. pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī konkursa norisi. Apliecinām, ka bez pretendenta piekrišanas personas dati netiks izplatīti trešajām personām;
  3. Jūsu iesniegtie pieteikuma dokumenti tiks uzglabāti 6 mēnešus pēc konkursa beigām;
  4. personas datu apstrādes pārzinis: SIA “Softikom”; kotaktinformācija: Cēsu iela 31, k-1, Rīga, LV-1012, tālr. nr. 670 77702, birojs@softikom.lv, datuaizsardziba@softikom.lv

Location
Rīga
Deadline
2019-07-24
Salary
1100 - 1600