This job offer has expired.

Testēšanas Speciālists

Softikom ir progresīvs un viens no vadošajiem IT nozares uzņēmumiem ar vairāk kā 15 gadu veiksmīgu pieredzi Latvijā. aicina pievienoties savai komandai sistēmanalītiķi.
Strādājam divos galvenajos virzienos:
Izstrādājam, uzturam un apkalpojam elektronisko datu uzskaites sistēmu - EDUS, kas nodrošina informācijas uzglabāšanu un apriti organizācijā vai uzņēmumā (dokumentu uzglabāšanu, sistematizēšanu, datu apkopošanu, līgumu vīzēšanu, darbinieku atvaļinājumu plānošanu u.c.)

Programmējam WEB risinājumus - izstrādājam individuālas informācijas sistēmas, kā uzņēmuma iekšējās sistēmas, publiskas tīmekļa vietnes un e-komercijas sistēmas.

Aicinām Softikom komandai pievienoties Testēšanas speciālistu!

Jūsu pienākumi:

  • Sagatavot testēšanas scenārijus;
  • Veikt informācijas sistēmu testēšanu atbilstoši testa scenārijam;
  • Dokumentēt testēšanas izpildi;
  • Reģitrēt konstatētās kļūdas un veikt to novēršanas kontroli;
  • Izstrādāt projektu lietošanas dokumentāciju.

Prasības:

  • Analītiska domāšana;
  • Interese un zināšanas par informācijas tehnoloģijām;
  • Izpratne par web informācijas sistēmām;
  • Atbildīga attieksme pret darbu;
  • Labas latviešu valodas zināšanas;
  • Spējas strādāt patstāvīgi un komandā;
  • Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība IT jomā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

  • Interesantu un dinamisku darbu;
  • Draudzīgu un pretīmnākošu kolektīvu;
  • Izaicinošus darba pienākumus un iespēju attīstīties;
  • Apmaksātas apmācības;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu;
  • Atbalstītas ikdienas sporta aktivitātes;
  • Atalgojums 700 - 1000 eur.

Pieteikšanās termiņš:
Apr 13th, 2019
Vieta:
Riga
Atalgojums (bruto):
no 700 līdz 1000 EUR
Kontaktpersona:
Ieva Sprince
Telefons:
67077702
Mājas lapa:

LinkedIn Draugiem.lv Google

Similar job offers