watermark
SIA "Softikom"

WEB dizaineris/-e

SIA "Softikom" - Rīga
1100 - 1650
Deadline
2019-07-04

SIA "Softikom" aicina savai komandai pievienoties WEB dizaineri

Prasības:

  • augstākā izglītība;
  • pieredze vismaz 2 gadus kā grafiskās saskarnes (UI) dizaina speciālistam web projektos;
  • pieredze vismaz divos web projektos, veicot saskarnes lietojamības (UX) plānošanu;
  • pieredze responsīvā (mobilā) grafiskā dizaina izstrādē;
  • kreatīva domāšana - interese par IT un/vai mārketinga nozarēm.

Pienākumi:

  • izstrādāt tīmekļvietņu struktūru (sitemap) un izkārtojumu (wireframe);
  • veikt web projektu lietojamības plānošanu un lietojamības testēšanu;
  • tīmekļvietņu un mobilo aplikāciju dizaina prototipu izstrāde;
  • veikt tīmekļvietņu grafiskā dizaina izstrādi;
  • veikt mobilo aplikāciju un tīmekļvietņu mobilās versijas grafiskā dizaina izstrādi.

Piedāvājam:

  • radošu darbu;
  • gūt pieredzi interesantos un dažādos projektos;
  • izaicinošus darba pienākumus un iespēju realizēt idejas;
  • profesionālus un pretimnākošus kolēģus;
  • daļēji atbalstītas ikdienas sporta aktivitātes.

Darba uzsākšana - ASAP (pēc iespējas ātrāk)!
CV un vēlams portfolio lūdzam sūtīt uz epastu: darbs@softikom.lv.

Mēs sazināsimies ar pretendentiem, kurus aicināsim uz pārrunām.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13. pantu, informējam, ka:

  1. piesakoties konkursam, pretendents piekrīt savu personas datu apstrādei;
  2. pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī konkursa norisi. Apliecinām, ka bez pretendenta piekrišanas personas dati netiks izplatīti trešajām personām;
  3. Jūsu iesniegtie pieteikuma dokumenti tiks uzglabāti 6 mēnešus pēc konkursa beigām;
  4. personas datu apstrādes pārzinis: SIA “Softikom”; kotaktinformācija: Cēsu iela 31, k-1, Rīga, LV-1012, tālr. nr. 670 77702, birojs@softikom.lv, datuaizsardziba@softikom.lv

Location
Rīga
Deadline
2019-07-04
Salary
1100 - 1650