watermark
TalentHub

FULL STACK DEVELOPER

TalentHub - Riga
3500 - 6500
Deadline
2021-08-27
Summary

Prasības:

  • 5+ gadu pieredze programmatūras izstrādē;
  • Laba pieredze ar React, Node.js, Typescript;
  • Pieredze darbā pēc Agile principiem un jaunāku komandas biedru mentoringā;
  • Zināšanas par UI/UX iztrādi.

Pienākumi:

  • Izstrādāt jaunu produktu – platformu pokera satura izplatīšanai internetā;
  • Integrēt jauno sistēmu esošajā tehnoloģiju kopumā ar API palīdzību;
  • Nodrošināt augstu produkta kvalitāti, izcilu lietojamību un veiktspēju.

Uzņēmums piedāvā:

  • Atalgojumu līdz 6 500 eiro/bruto;
  • Iespēju apceļot pasauli;
  • Strādāt dinamiskā, strauji augošā vidē;
  • Izaugsmes iespējas;
  • Iespēju strādāt arī attālināti (50/50);
  • Iespēju veidot jaunu koda bāzi un mācīties jaunas tehnoloģijas.

Kā pieteikties?

CV uz kristiana.mezule@talenthub.lv
vai
DM LinkedIn -> Kristiana Paula Mezule

Location
Riga
Deadline
2021-08-27
Company
TalentHub
Salary
3500 - 6500