watermark
TechSpace

Web programmēšanas pasniedzējs

TechSpace - Riga
400 - 1000
Deadline
2021-05-25
Summary

Apraksts

Meklējam pozitīvu, komunikablu programmētāju, kuram būtu vēlēšanās palīdzēt citiem sasniegt viņu mērķus, mainīt karjeru un iegūt programmēšanas zināšanas.  Mūsu kursi ir veidoti ar mērķi palīdzēt gūt panākumus.

Pienākumi

  • Vadīt lekcijas un nodarbības.
  • Izstrādāt savus lekciju materiālus/uzdevumus kopā ar TechSpace vadītāju.
  • Pārbaudīt studentu mājasdarbus un sniegt paskaidrojumus lekcijas laikā.

Prasības

  • Pieredze programmēšanā vismaz 2 gadi.
  • Pieredze darbā ar HTML/CSS/JS.
  • Pieredze darbā ar Angular vai React.
  • Vēlmi mācīt un pacietību :)
  • Bonuss- pieredze mācīšanā.

Mēs piedāvājam

  • Elastīgu grafiku (vadi tikai tos kursus, kurus pats izvēlies).
  • Iespēju palīdzēt cilvēkiem realizēt viņu karjeras mērķus.
  • Piedalīties programmas izstrādē.
  • Uzlabot komunikācijas prasmes.
  • Jautrus darba pasākumus.
Location
Riga
Type
Part-time
Deadline
2021-05-25
Company
TechSpace
Salary
400 - 1000