watermark
Telia Latvija

IT INFRASTRUKTŪRAS PĀRVALDNIEKS (LINUX)

Telia Latvija - Riga
Deadline
2018-05-03
Summary

Tavi pienākumi

  • Linux sistēmu pārvaldība padziļinātā līmenī
  • Jaunu tehnoloģiju patstāvīga izpēte un ieviešana produkcijā
  • tehniskā palīdzība klientu sistēmu migrācijai uz CLOUDY pakalpojumu
  • mākoņskaitļošanas orķestrēšanas platformas Cloudstack pārvaldība
  • tehniskās infrastruktūras pārvaldība (asmeņserveri, tīklošana, virtualizācijas platformas, disku masīvi)
  • sadarbība ar trešo pušu servisa pakalpojumu sniedzējiem
  • Tier2/Tier3 atbalsta sniegšana

No Tevis sagaidām

  • vismaz 5 gadu profesionāla pieredze IT sfērā
  • vismaz 3 gadu pieredze Linux sistēmu padziļinātā administrēšanā
  • pieredze darbā ar serveru virtualizācijas platformām, vēlams VMWare un/vai KVM
  • padziļinātas zināšanas tīklu uzbūvē
  • teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas
  • spēja organizēt un plānot savu darbu
  • spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā

Mēs piedāvājam

  • interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu Baltijas modernākā mākoņa uzturēšanā un attīstīšanā
  • iespēju strādāt ar modernām tehnoloģijām un inovatīvu pieeju
  • profesionālām spējām atbilstošu atalgojumu
  • iespējas realizēt savu potenciālu iegūstot profesionālo izaugsmi
  • patīkamu darba vidi un jaukus kolēģus

Paldies par Jūsu pieteikumu! Mēs sazināsimies ar piemērotākiem kandidātiem.

Location
Riga
Deadline
2018-05-03