watermark
Teltel

Full Stack PHP programmētājs

Teltel - Teikums, Gustava Zemgala 78, Rīga
2500 - 3800
Deadline
2020-11-30
Summary

Pienākumi

  • Virtuālas telefona centrāles izstrāde, kas sastāv no vairākiem moduļiem – reporti,
  • maksājumi, audio sarunas analīzes, text to speech, sms reklāmas izsūtīšana, whatsapp,
  • facebook, ... integrācijas;
  • Jaunās web lapas izstrāde;
  • Inovatīvu telekomunikāciju pakalpojumu ieviešana.

Prasības

  • Vismaz 4 gadu darba pieredze web programmēšanā ar PHP;
  • Pieredze ar HTML, CSS, JavaScript;
  • Atbildīga attieksme pret darbu, analītiskums un iniciatīva;
  • Ieteicama pieredze ar jaunākām tehnoloģijām – PHP, MySQL, Laravel, Asterisk, Linux,
  • Git, Amazon AWS, Nginx, Docker, PBX, Angular, Bootstrap, jQuery, RabbitMQ;
  • Augsta atbildības sajūta un precizitāte.

Piedāvājam

  • Darbu modernā Teikums coworking birojā;
  • Iespēju realizēt savas idejas projekta attīstīšanai;
  • Velesības apdrošināšanu;
  • Bezmaksas auto stāvvieta;
  • Transporta izmaksu kompensācija;
  • Vienmēr atsaucīgu kolēģu atbalstu;
  • Elastīgu darba laiku;
  • Gūt izaugsmi gan profesionālā, gan personīgā jomā;
  • Motivējošu, regulāru un zināšanām atbilstošu atalgojumu;
  • Atalgojums 2500 - 3800 EUR bruto.
Location
Teikums, Gustava Zemgala 78, Rīga
Deadline
2020-11-30
Company
Teltel
Salary
2500 - 3800