watermark
Teltel

Lielo Biznesa klientu Piesaistes Vadītājs

Teltel - Teikums, Gustava Zemgala 78, Rīga
2200
Deadline
2019-11-08
2200
Summary

Lielo Biznesa klientu piesaistes vadītājs

Pievienojoties TelTel komandai un Tu varēsi ne tikai iekarot jaunas virsotnes, bet arī strādāt vienā no modernākajiem start-up birojiem, apmeklēt kopīgus pieredzes apmaiņas un izklaides pasākumus, kā arī strādāt vadošo speciālistu vidē. Ar mums varēsi attīstīt savas pārdošanas stratēģijas, apmācīt kolēģus, izmantot brīvo darba grafiku. Pie mums varēsi saņemt neierobežotu atalgojumu, protams, tas būs atkarīgs no Tavām pārdošanas prasmēm. Nāc un pierādi sevi.

TelTel ir moderns telecom operators, kurš izstrādā inovatīvu programmatūru zvanu centriem. Mūsu pakalpojumu pakalpojumu izmanto vairāk kā 1000 klienti un to skaits strauji aug.TelTel risinājumus izmanto, jo mēs spējam optimizēt zvanu centru tā, lai veiktu līdz pat divām reizēm vairāk zvanus.

Tevī vēlamies ieraudzīt

  • Pozitīvu attieksmi pret darbu, klientiem un kolēģiem.
  • Pieredzi pārdošanā vairāk par gadu, kā arī iemaņas labu attiecību veidošanā un saglabāšanā ar lielo uzņēmumu pārstāvjiem.
  • Labas komunikācijas un pārliecināšanas prasmes.
  • Patstāvību un neatlaidību, bet arī taktiskumu un cieņu brīžos, kad klients pasaka ‘’Nē’’.
  • Teicamas latviešu, angļu un krievu valodas prasmes.
  • Labas darba organizēšanas prasmes, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā.
  • Izpratni par IT risinājumiem un interesi par jaunākajām tehnoloģijām.

Mēs piedāvājam

  • Iespēju gūt profesionālu pieredzi start-up uzņēmumā un telekomunikāciju, IT jomā.
  • Motivējošu un regulāru atalgojumu.
  • Elastīgu darba laiku (pēc vienošanās).
  • Atsaucīgu un pieredzējušu kolēģu atbalstu, kuru nav daudz, tāpēc nebūs jāpārslogo atmiņa.
  • Transporta izmaksu segšanu.
  • Darbu Rīgas centrā, modernā open office tipa birojā.
  • Iespēju apmeklēt Teikuma kopienas pasākumus, piektdienās ieturēt vēlās brokastis biroja telpās u.c.

Tavi pienākumi

  • TelTel pakalpojumu pārdošana biznesa klientiem.
  • Tikšanās ar klientiem un pakalpojumu prezentēšana arī plašai auditorijai.
  • Piedāvājumu sagatavošana, jaunu kontaktu veidošana.
  • Organizēt zvanu centra sistēmas ieviešanu.
  • Dažādu aktivitāšu organizēšana.

Mums ir svarīga Tava motivācija un mērķi, tādēļ 1. atlases kārtā aicinām nosūtīt savu CV un īsu motivācijas aprakstu uz vakances@teltel.lv. Sazināsimies ar pretendentiem, kurus aicināsim uz darba interviju.

Tiekamies drīz!

Location
Teikums, Gustava Zemgala 78, Rīga
Deadline
2019-11-08
Company
Teltel
Salary
2200