watermark
SIZZAPP

Fullstack Web Developer

SIZZAPP - Rīga
2000 - 2500
Deadline
2022-03-07

Meklstack Web izstrādātāju maršrutu plānošanas programmatūras izstrādei loģistikas uzņēmumiem.

No vienas puses, jūsu pienākumos ietilps nepārtraukts darbs pie produkta uzlabošanas un, no otras puses, katra klienta integrācija un atsevišķs projekts – tāpēc jums nekad nebūs garlaicīgi.

Mēs piedāvājam:

  • Alga no 2300-2700 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas;
  • Bonusus atbilstoši sasniegtajiem rezultātiem;
  • Stabilu darbu un iespējas ikvienam 100% realizēt savu potenciālu un apgūt jaunas zināšanas;
  • Garda rīta kafija vai tēja birojā un svaigi augļi;
  • Dzimšanas dienas bonusa kūka un citi mazi prieki;

Mēs nodrošinām:

  • Ikgadējais apmaksātais atvaļinājums;
  • Darba vietu, kas novērtē Tavu potenciālu un sniegs atbalstu Tavai izaugsmei un attīstībai (iekšējās un ārējās apmācības);
  • Pieredzšu, profesionālu komandu, kas sniegs Jums pieredzi un zināšanas, lai palīdzētu Jums attīstīt attīstīto karjeru;

Profesionālās zināšanas un prasmes

    • PHP Symfony ietvara, MySQL zināšanas

    • Priekšgala pieredze ar standarta steku - HTML/CSS/SASS/Bootstrap/Jquery

    • Vēlamas zināšanas par Laravel PHP Framework

    • Pieredze darbā Agile vidē

    • Vēlamas Linux zināšanas

    Pienākumi:
    Meklējam tīmekļa aplikāciju izstrādātāju.Strādāsi gan ar klientu projektiem, gan iekšējiem produktiem.Dažiem projektiem būs vairāk priekšgala darba, daži ir backoffice produkti, kas pārāk daudz nekoncentrējas uz priekšgalu.
  • Darba specifika dos jums izvēles brīvību attiecībā uz tehnoloģijām un pieeju.
  • Mēs sagaidām, ka jūs

    • Uzrakstiet labi izstrādātu kodu

    • Piedalieties diskusijās, lai piedāvātu labāko problēmas risinājumu

    • Spēt strādāt patstāvīgi

Location
Rīga
Deadline
2022-03-07
Company
SIZZAPP
Salary
2000 - 2500 (+ bonuses)