watermark
SIZZAPP

React/React Native Engineer

SIZZAPP - Rīga
1300 - 2500
Deadline
2022-03-07

Mēs meklējam dažādu) mobilo lietojumprogrammu attīstītāju.Jūs strādājat gan ar klientu projektiem, gan iekšējiem produktiem.

Darba specifika dos jums izvēles brīvību attiecībā uz tehnoloģijām un laiku.

Pienākumi:

  • Pilna kaudzes izstrādes pieredze vienā vai vairākās valodās (vēlams Node.js, Python, .NET, C #, Java un JavaScript)
  • Pieredze ar mobilo ierīču attīstību un starpplatformu mobilajām ierīcēm (Xamarin, React Native, Expo, Cordova)
  • Pieredze lietotāja lietotāja saskarnes izstrādē, CSS, HTML un JavaScript (Angular, React)
  • Pieredze ar vienu vai vairākām RDBMS sistēmām (MS SQL Server, PostgreSQL, MySQL)
  • Cieša izpratne par izplatītajām sistēmām un REST API komunikāciju
  • Zināšanas un pieredzes ar aktīvo metodiku, kā arī visiem programmatūras izstrādes dzīves cikla aspektiem

Instrumenti un tehnoloģijas:

  • ReactJS, React Native, Node.js, TypeScript, Express.js, Jest, PostgreSQL, MySQL, MSSQL, HTML5, CSS3, SCSS

Nepieciešamā kvalifikācija:

  • Ļoti nozīmīgs ir bakalaura grāds datorzinātnēs un vismaz 2 gadu pieredze
  • Elastīgi un noteiktas prasības izmaiņas pēc nepieciešamības
  • Pārvalda angļu un krievu valodu

Patīkami, ka:

  • Pieredze, strādājot Expo
  • Pieredze darbā ar Sequelize framework
  • Vismaz divi projekti, izmantojot vienu ietvaru no augšas
  • Pieredze darbā ar mikropakalpojumiem balstītās arhitektūras
  • Bootstrap, AJAX un / vai Git

* Sīkāka informācija par noteikumiem, darba pienākumiem un prēmijām, ko darbinieks var sniegt, tiks paziņots intervijas laikā. Pēc sacensībām sekos dokuments CV.

 Lūdzu, sūtiet savu CV ar norādi "React / React Native Engineer" uz tlancere@gmail.com

Location
Rīga
Deadline
2022-03-07
Company
SIZZAPP
Salary
1300 - 2500 (+ bonuses)