This job offer has expired.

Vecākais finanšu informācijas sistēmas eksperts

Valsts akciju sabiedrība “Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ) ir viens no vadošajiem Latvijas valsts uzņēmumiem, kas veic kvalitatīvu un profesionālu valsts nekustamo īpašumu apsaimniekošanu, nodrošina ar telpām valsts institūcijas, kā arī attīsta jaunus, valstiski nozīmīgus, būvniecības projektus un realizē dažādus nekustamā īpašuma mērķprojektus. VNĪ priekšrocības ir ilglaicīgā pieredze nekustamo īpašumu jomā un pieredzējuši darbinieki.

Pienākumi

  • Nodrošināt MS Dynamics AX2012 uzturēšanu un esošo sistēmu funkcionalitā-tes uzlabošanu
  • Nodrošināt MS Dynamics AX2012 pielāgošanu un attīstību atbilstoši uzņēmuma finanšu procesiem
  • Konsultēt darbiniekus un uzņēmuma vadību MS Dynamics AX2012 lietošanas, darbības un attīstības jautājumos
  • Vadīt MS Dynamics AX2012 attīstības projektus un projekta vadības grupu, pārvaldīt piegāžu procesu
  • Izzināt un analizēt biznesa prasības, definējot lietotājstāstus un uzdevumus sistēmas attīstītājiem, piegādātājiem
  • Pārvaldīt un organizēt izmaiņu pieprasījumu, validēt programmatūras izmaiņas, sniegt atbalstu klientam to ieviešanas laikā
  • Veikt izmaiņu testēšanu pirms ieviešanas produkcijas vidē
  • Veikt izmaiņu dokumentēšanu

Prasības:

  • Augstākā izglītība IT jomā
  • Vismaz 2 gadu pieredze ar MS Dynamic Axapta bāzēto IS pakalpojumu izstrādes vai uzturēšanas projektos
  • Pieredze darbā ar ERP saimes risinājumiem un izpratne par uzņēmēj-darbības finanšu procesiem
  • Pieredze IS projektu vadībā, projekta komandas koordinēšanā
  • Prasmes savu redzējumu dokumentēt strukturētā veidā un lietišķā rakstu valodā
  • Teicamas prasmes darbā ar MS Excel un ERP programmām (priekšrocība pieredzei ar MS Dynamics AX2012)
  • Teicamas latviešu un labas angļu valodas zināšanas
  • Zināšanas un informētība par IT jomas at-tīstības tendencēm, jaunākajiem pro-duktiem un risinājumiem IT jomā
  • Piemīt atvērtība, iniciatīva, komunikācijas un sadarbības prasmes
  • Spēja pieņemt patstāvīgi lēmumus, noteikt prioritātes un panākt rezultātu

Piedāvājam:

  • Dinamisku, interesantu un atbildīgu darbu lielākajā nozares uzņēmumā
  • Motivējošu atalgojumu un sociālās garantijas
  • Veselības apdrošināšanu
  • Profesionālās izaugsmes un apmācības iespējas
  • Labus darba apstākļus, profesionālu un atsaucīgu komandu

Darba vieta: Vaļņu iela 28, Rīga

VAS "Valsts nekustamie īpašumi" reģ. nr. 40003294758

Pieteikšanās termiņš:
Apr 18th, 2018
Vieta:
Riga
Kontaktpersona:
Jānis Krūze
Telefons:
67024973
Mājas lapa:

LinkedIn Draugiem.lv Google

Similar job offers

popstrap.com