watermark
VIA SMS Group

INFORMĀCIJAS SISTĒMU LIETOTĀJU ATBALSTA SPECIĀLISTS/-E

VIA SMS Group - 13. janvāra iela 3, Rīga
Deadline
2018-04-30

Aicinām pievienoties mūsu draudzīgajai IT komandai IS LIETOTĀJU ATBALSTA SPECIĀLISTU/-I.

Galvenie darba pienākumi:

  • Sniegt konsultācijas IS lietotājiem un risināt problēmas,
  • Analizēt pieprasījumus ar mērķi pilnveidot IS,
  • Testēt jaunus IS risinājumus,
  • Formulēt nelielus uzdevumus programmētājiem

No Jums sagaidām:

  • Augstāko/nepabeigtu augstāko izglītību IT nozarē,
  • Vispārīgas zināšanas par relāciju datu bāzēm (SQL pamatzināšanas) un IS testēšanu,
  • Labas latviešu, krievu un angļu valodu zināšanas,
  • Interesi un vēlmi attīstīties IT nozarē

Piedāvājam:

  • Aizraujošu un dinamisku darbu progresīvā fintech uzņēmumā,
  • Karjeras izaugsmes iespējas,
  • Konkurētspējīgu atalgojumu,
  • Stabilitāti un sociālās garantijas,
  • Mūsdienīgu darba vidi Rīgas centrā,
  • Pozitīvi domājošus kolēģus un atsaucīgu vadību
Location
13. janvāra iela 3, Rīga
Deadline
2018-04-30