watermark
VIA SMS Group

Vecākais sistēmu administrators

VIA SMS Group - Riga
Deadline
2018-04-30

Aicinām pievienoties mūsu draudzīgajai IT komandai VADOŠO SISTĒMU ADMINISTRATORU!

Galvenie darba pienākumi:

  • IT un  iekšējo drošības procedūru kontrolēšana un kontroles pasākumu organizēšana,
  • Serveru un tīkla monitorēšana,
  • Iekšējā tīkla un serveru darbības kļūdu konstatēšana, analīze un novēršana,
  • IT infrastruktūras optimizācija un pilnveidošana,
  • Būt atbildīgam par IT darbības nepārtrauktību un tehnisko drošību

No Jums sagaidām:

  • Vismaz 5 gadu pieredze sistēmu administratora amatā,
  • Iepriekšēja pieredze darbā ar Linux versiju CentOS (pamatkomandas, skriptu rakstīšana), Windows un Windows Server sistēmu administrēšanu un konfigurēšanu,
  • Pieredze HA (High availability) sistēmu uzturēšanā un HA arhitektūras plānošanā,
  • Pieredze darbā izmantojot Apache Web Server konfigurēšanu un administrēšanu,
  • Iemaņas darbā ar virtualizācijas rīkiem,
  • Pieredze MySQL administrēšanā (veiktspējas optimizācija, konfigurēšana, replikāciju un rezerves kopiju veidošana),
  • Vēlama augstākā izglītība IT jomā,
  • Zināšanas par tīklu un IS drošību,
  • Labas tehniskās latviešu un angļu valodas zināšanas,
  • Krievu valoda sarunvalodas līmenī

Piedāvājam:

  • Lielisku darba pieredzi stabilā un augošā uzņēmumā,
  • Konkurētspējīgu atalgojumu,
  • Mūsdienīgu darba vidi Rīgas centrā,
  • Pozitīvi domājošus kolēģus un atsaucīgu vadību

Kontaktpersona: Jūlija Sorokina, tālruņu numuri: +371 26322475 vai + 371 66100254

Location
Riga
Deadline
2018-04-30