watermark
VIA SMS Group

WEB PROGRAMMĒTĀJS/-A

VIA SMS Group - 13. janvāra iela 3, Rīga
Deadline
2018-02-28

Aicinām mūsu draudzīgajai IT komandai pievienoties WEB PROGRAMMĒTĀJU.

Galvenie darba pienākumi:

  • Izstrādāt, ieviest un uzturēt programmatūru,
  • Analizēt problēmas un piemeklēt optimālus risinājumus

No Jums sagaidām:

  • Augstāko/nepabeigtu augstāko izglītību IT nozarē,
  • Vismaz 3 gadu pieredzi WEB programmatūras izstrādē,
  • Pieredzi darbā ar PHP, HTML4/HTML5, CSS, JavaScript, jQuery, MySQL,
  • Spēju izmantot OOP principus,
  • Analītisko domāšanu un spēju piedāvāt optimālus risinājumus,
  • Tehniskās angļu valodas zināšanas,
  • Spēju strādāt komandā un komunikabilitāti

Piedāvājam:

  • Interesantu un dinamisku ikdienas darbs progresīvā fintech uzņēmumā,
  • Iespēju profesionāli attīstīties un iespēju piedalīties dažādos mūsdienīgos projektos,
  • Konkurētspējīgu atalgojumu,
  • Stabilitāti un sociālās garantijas,
  • Mūsdienīgu darba vidi Rīgas centrā,
  • Pozitīvi domājošus, mērķtiecīgus kolēģus un vadību
Location
13. janvāra iela 3, Rīga
Deadline
2018-02-28